Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE
Muhammed Küçüker - Gökhan UZUN


GENEL YAYIN YÖNETMENİ (KORDİNATÖR) / EDITOR IN CHIEF
Gökhan UZUN

EDİTÖRLER / EDITORS
Muhammet Küçüker

YAZARLAR / AUTHORS
Aksaray Meydan Yazarları


REKLAM / ADVERTISE
Gökhan UZUN

 

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT
Av. İlhan ASLAN

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR
AKBAŞ SİGORTA

GÖRSEL TASARIM / VISUAL DESIGN
Altın Oran

YAZILIM VE TASARIM / SOFTWARE AND DESIGN
TE BİLİŞİM

ADRES / ADRESS CENTER
Turizm Caddesi Eras İş Merkezi Merkez/AKSARAY

İLETİŞİM / CONTACT
İletişim Bilgileri

05549241896
 

Copright ©2015 Bir Altın Oran Kuruluşudur.


Aksaray ve Aksaray halkının soru ve sorunlarına ortak olma ve tüm halkımızın güçlü sesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, genç ve güçlü bir kadrodan oluşan internet haber gazetesiyiz. Amacımız Aksaray'ın her zaman bir adım önde olmasını ve yapılan hizmetlerin kalitesini kontrol edip görevli mercileri bilgilendirmektir. Aksaray'ın kısık kalan sesini yükseltmek ve her zaman haklı olanın yanında olmaktır. 

AksarayMeydan.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. AksarayMeydan.com'da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve AksarayMeydan.com'un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site Adi harici linklerin sorumluluğunu almaz.RESMİ ABONESİ OLDUĞUMUZ HABER AJANSLARI
-

banner11