Mercan Ajans

Mercan Ajans (Görüntülenme Sayısı: 50)
Sektör Reklam Ajansları
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 6
Telefon 03822133483
Faks
Web Sitesi http://www.mercanajans.com
Adres Zincirli mah.vehbibey cad.tedaş arkası us işhanı zemin kat No:28/23
İl/İlçe Merkez / Aksaray
Firma Hakkında

Ajansımız Davetiye Reklam tanıtım, tasarım ve Organizasyon alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. 04. 09. 2008 Tarihinde M. Mücahit MERCAN tarafından kurulmuştur. Firmamız Bizimle Farkınız olsun sloganıyla size en hızlı ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Ajansımız bu global dünyanın yaşam tarzından esinlenerek genç düşünce genç zihin ve yenilikçi hizmet anlayışını kendine yol edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin reklam sektörüyle ilgili çalışmalarınızı yenilikçi ve tecrübeli personelimizle bir sıkıntı olmaktan kurtarıp bir zevk ve sanat haline getiriyoruz.
Kısa sürelide olsa ajansımızın kurulumu 8 yıllık tecrübe sonucunda ortaya çıkmıştır bu bağlamda tecrübe ve yenilikçi düşünceyi en iyi şekilde siz müşterilerimize yansıtmaktadır.

Size hizmet ederken kaliteyi göz önünde bulundurarak Türkiye nin en gözde firmalarıyla çalışmaya özen gösterdik ve sonuç olarak kısa süreli çalışma hayatında ajansımız çok büyük sayılarda müşteri potansiyeline sahib olmuştur ve şuan müşteri pörtveyi her geçengün artmaktadır.