İKİNCİPAZAR

İKİNCİPAZAR (Görüntülenme Sayısı: 88)
Sektör Hizmet
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 179
Telefon 0850 303 3 305
Faks
Web Sitesi http://www.ikincipazar.net
Adres H. Hasanlı Mah. 714 Sk. no: 4/302
İl/İlçe Merkez / Aksaray
Firma Hakkında

ikincipazar.Net

İkincipazar 2018 yılında IKIPA Pazarlama ve Danışmanlık tarafından kurulmuştur. Aksaray ilinde emlak ve otomotiv sektöründe pazarlama, danışmanlık ve aracılık hizmeti veren firmamız. Hizmetlerini bir yenisini ekleyerek ikincipazar.net sitesini faaliyete geçirmiştir. 

Kendi müşteri portföyünün pazarlama ve danışmanlığı yapan firmamız ikincipazar.net ile tüm müşterilerin ürünleri online ortamda alıcı potasiyeli ile buluşturmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Emlak, Vasıta, İkinci el ve Sıfır Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça, Aksesuar & Tuning, Ustalar ve Hizmetler ve İş İlanları olmak üzere toplam 7 kategoride hizmet vermektedir. İkincipazar; yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenilemektedir.

Alıcı ve satıcıları güçlü internet teknolojisine sahip ikincipazar.net internet sitemizde ağırlamak, ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm üretmek ve hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İkincipazar.Net Ekibi